• Неодамнешно
RS13 авто ac компресор за Mazda 3 CX-5 2.0 4 сезони 198384 F500-JUBBA-01 F500-JUBBA-04 F500-JUBBA-05 F500-JUBCA-05 F500-JUBBA

RS13 авто ac компресор за Mazda 3 CX-5 2.0 4 сезони 198384 F500-JUBBA-01 F500-JUBBA-04 F500-JUBBA-05 F500-JUBCA-05 F500-JUBBA

DEN 8064.00

Количината на стоката
Това е достапна

Така ќе ни даде порака по нарачка
Ви благодарам многу за вашиот љубезно соработка. Потоа изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. за Russain клиенти :
Pls оставите вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 3-7 дена откако плаќање во готово. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.
Далечински областа на превозот адреса :
Ако вашата адреса за испорака или пост код е во далечинскиот област во DHL веб-сајт, вие ќе бидете информирани за плати како далечински област цена да DHL Компанија или треба да се промени уште една нова адреса!!
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот и предмети вратени се оригинални во нивниот статус. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.0 2013 - 2015
PN# 4 сезони 198384 F500-JUBBA-01 F500-JUBBA-04 F500-JUBBA-05 F500-JUBCA-05 F500-JUBBA-06 F500-JUBBA-07 воздушна пумпа
Спецификација DIAM N GOV ТЕНЗИЈА CULASSE 111 мм 6 PK 12 V HCC RS13
Некои популарни тип на производи за вас референца : , , итн
Компресор картон пакет покаже :
Компресор картон пакет покаже :
За некои областа за клиенти, специјалните барања од страна на превозот компанија како што е подолу :
1. Па пред поставување на цел, мора да бидете сигурни дека делови одговара на вашиот автомобил за да избегне непотребни трошоци.0 2014 - ;
за MAZDA CX-5 2.
Ве молиме изберете ЕМС изразат така може да ви помогне да го расчисти царинската лесно. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински' такси, царини и други увозни давачки.

Клучни карактеристики

Бучава(dB(A)):
NA
Влезна Моќност(W):
NA
Уреди за ладење Капацитет(KW):
NA
Осветленост Дел Број:
NA
Објектот Висина:
26
Производителот Дел Број:
NA
Другиот Дел Број:
NA
Школка Тип:
Отворен Тип
Објектот Должина:
26
Напон:
12V
Бренд Име:
UNOCAR
Коефициент На Перформанси(COP):
NA
Материјал Тип:
NA
Објектот Тежина:
8
Објектот Ширина:
26
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Специјални Функции:
НАПРАВИ КУЛ
Item ID:
HY-AC816
ОЕМ:
4 сезони 198384 F500-JUBBA-01 F500-JUBBA-04 F500-JUBBA-05
макара:
6pk
Спојката дијаметар:
111mm
Volt:
12 v
се применуваат:
за MAZDA 3 2.0 2014 -
компресор ID:
HCC RS13
Употреба:
за MAZDA CX-5 2.0 2013 - 2015

Слични производи во категоријата