• Неодамнешно
  • -5 %
Електрични Делови 4521588 5AT02-261022 LB2088 Багер Стартер Реле за Hitachi EX200-2/3

Електрични Делови 4521588 5AT02-261022 LB2088 Багер Стартер Реле за Hitachi EX200-2/3

DEN 2508.00
DEN 2640.00

Количината на стоката
Това е достапна


Нашата Предност : Hitachi EX120-2 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични По-продажбата на услугата. Maintance услуга : поправка за следење, ЕКИ компјутер и хидраулична пумпа; monior часа ресетирање, итн.
Име на производ : Hitachi Багер Реле Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 4521588 5 AT02-261022 LB2088 Достапни Број на Модел : EX200-2/3 Гаранција : 3 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото

Клучни карактеристики

Школка Тип:
Затворен Тип
Осветленост Дел Број:
5AT02-261022 LB2088
Напон:
24V
Бренд Име:
CMP
Материјал Тип:
Пластични
Производителот Дел Број:
4521588
Специјални Функции:
реле
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Гаранција:
3 месеци
MOQ:
1 Парче
Име:
Багер Реле
Дел Број:
4521588 5AT02-261022 LB2088
Број На Модел На:
EX200-2 EX200-3
Услуга:
брза испорака
Начинот На Достава:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS

Слични производи во категоријата