• Неодамнешно
2M/многу СТП со Челик Core GT2 Појас 2GT Времето Појас 6mm Ширина 2M Пакет за 3d печатач Бесплатен Превозот

2M/многу СТП со Челик Core GT2 Појас 2GT Времето Појас 6mm Ширина 2M Пакет за 3d печатач Бесплатен Превозот

DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна


Answer : ___________________________ Note : ( Само за април .16-април 30,2017 ) ПОПУСТ!!! ќе се даде кога ќе : -"Add To Моите Омилени Продавници" -Одберете Заинтересирани Производи "Add To Wish List" а потоа ми даде порака,ве Молиме.
Пакет Листата :
Модел : 2 GT-6 MMTiming Појас
Материјал : СТП Со Челик Јадрото
Пакет : 2 Meters/Многу

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
2GT-6mm
Бренд Име:
SANBrother
Тип На Објект:
Појас
боја:
Бела
Должина:
2Meter

Слични производи во категоријата