• Неодамнешно
  • -5 %
Funssor 1pcs*Алуминиумска composit Y Превоз Плоча V3 кревет поддршка за RepRap Prusa i3 Wanhao Duplicator i3/Monoprice Создателот Одберете

Funssor 1pcs*Алуминиумска composit Y Превоз Плоча V3 кревет поддршка за RepRap Prusa i3 Wanhao Duplicator i3/Monoprice Создателот

DEN 912.00
DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна


Funssor 1pcs*Алуминиумска composit Y Превоз Плоча V3 кревет поддршка за Rep Rap Prusa i3 Wanhao Duplicator i3/Monoprice Создателот Одберете Многу тврд, ќе не flex колку што акрилик превоз Помага со загреан кревет израмнување нема да искриват или деформира под здра Материјал : Алуминиум composit (Не алуминиум)

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
y превоз
Бренд Име:
Funssor
Тип На Објект:
Heatbed
Состојба:
Нови
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал:
Меламнин(алуминиум composit)
Дебелина:
6mm
боја:
Црна
се применуваат:
Prusa i3 и Wanhao 3D печатач

Слични производи во категоријата