• Неодамнешно
Prusa i3 3D Печатач Мазна Род Колекции - 8мм Хром Челик Мазна Род L 20mm 320mm 350mm 370mm Линеарна Вратило Оптичка Оска - RepRap

Prusa i3 3D Печатач Мазна Род Колекции - 8мм Хром Челик Мазна Род L 20mm 320mm 350mm 370mm Линеарна Вратило Оптичка Оска - RepRap

DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пакување листа :
2 парчиња 8мм-320mm линеарна вратило хром род
2 парчиња 8мм-350mm линеарна вратило хром род
2 парчиња 8мм-370mm линеарна вратило хром род
1pcs 8мм-20mm линеарна вратило хром род

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BALITENSEN
Тип На Објект:
мазна род
Број На Модел На:
Prusa i3 Мазна Род Колекции

Слични производи во категоријата