• Неодамнешно
  • -5 %
2 парчиња МКС Неспокојот Жито машина addon модул за Kossel /Делта 3D печатач додатоци Stepper моторни одбор на филтерот за да ги елиминира

2 парчиња МКС Неспокојот Жито машина addon модул за Kossel /Делта 3D печатач додатоци Stepper моторни одбор на филтерот за да

DEN 456.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна


Овој производ е главно за паралелна структура на 3 D печатач произведува вибрации линии особено мотор и последица од користење на 8825 релативно низок отпор е повеќе од очигледно при мали брзини да може ефективно да се елиминира нерамна сигнал бран за да се постигне сигнал бран ефект во однос ваучери во употреба 8825 24 V енергија управувано делта модели најочигледен ефект
Посебно објаснување : ефектот е различна според машински и моторни
Пакување Листа : 2 парчиња Неспокојот МКС Модуларен +2 парчиња 4 PIN Линија

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
МКС Неспокојот
Тип На Објект:
Возачот
Бренд Име:
Anet
За:
МКС Неспокојот 3D Kossel /Делта 3D печатач

Слични производи во категоријата