• Неодамнешно
  • -52 %
3 Снопови Се Занимава Перуанскиот Откачен Кадрава Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Екстензии Пропушти Џеб Не Remy Коса Ткае

3 Снопови Се Занимава Перуанскиот Откачен Кадрава Коса Ткаат Снопови Човечка Коса Екстензии Пропушти Џеб Не Remy Коса Ткае

DEN 1797.00
DEN 3744.00

Количината на стоката
Това е достапна


3 Снопови Се Занимава Перуанскиот Откачен Кадрава Коса Ткаат Снопови 100% Човечка Коса Екстензии Пропушти Џеб Не Remy Коса Ткае
3 Снопови Се Занимава Перуанскиот Откачен Кадрава Коса Ткаат Снопови 100% Човечка Коса Екстензии Пропушти Џеб Не Remy Коса Ткае

Клучни карактеристики

боја:
Природна Боја
Должина:
8 8 8, 10 10 10, 12 12 12, 14 14 14, 16 16 16, 18 18 18, 20 20 20, 22 22 22, 24 24 24, 26 26 26, 8 10 12, 10 12 14, 12 14 16, 14 16 18, 16 18 20, 18 20 22, 20 22 24, 22 24 26, 8 8 10, 10 10 12, 12 12 14, 14 14 16, 16 16 18, 18 18 20, 20 20 22, 22 22 24, 24 24 26, 26 26 28, 8 10 10, 10 12 12, 12 14 14, 14 16 16, 16 18 18, 18 20 20, 20 22 22, 22 24 24, 24 26 26, 26 28 28, 28 28 28, 24 26 28
Пакување:
3 еез Weft
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Човечка Коса Тип:
Перуанскиот Коса
Текстура:
Откачен Кадрава
Хемиска Обработка:
Permed
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Бренд Име:
мис џеб
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:
>=10%

Слични производи во категоријата