• Неодамнешно
  • -43 %
RXY Вода Бран 3 Снопови со Затворање Фронтален Бразилецот Човечка Коса Ткаат Снопови Уво до Уво Чипка Фронтален со Снопови Никој Remy

RXY Вода Бран 3 Снопови со Затворање Фронтален Бразилецот Човечка Коса Ткаат Снопови Уво до Уво Чипка Фронтален со Снопови Никој

DEN 3210.00
DEN 5631.84

Количината на стоката
Това е достапна

Поради различни земји имаат различни политика, ние ви препорачуваме u може да го оставите белешка за тоа колку вредноста u сакаат да се стави на пакетот(ние не сме одговорни за било кој данок такса предизвикани)
Hair_Care_Tips_End
FAQ_Begin
FAQ_End.3$,живот време 12 месец,тоа го чини 9. 1 ) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектот(s)
2 ) враќање На средствата licluding P&P ќе биде изречена во случај кога објектот(s) не е како што е опишано
3) надоместокот ќе биде донесена откако item(s) била испратена назад во оригиналната состојба-100% Пари гаранција за враќање на секој објект.1;датум=20170329 hidewords_begin RXY Вода Бран 3 Снопови со Затворање Фронтален Бразилецот Човечка Коса Ткаат Снопови Уво до Уво Чипка Фронтален со Снопови Никој Remy RXY Вода Бран 3 Снопови со Затворање Фронтален Бразилецот Човечка Коса Ткаат Снопови Уво до Уво Чипка Фронтален со Снопови Никој Remy RXY Вода Бран 3 Снопови со Затворање Фронтален Бразилецот Човечка Коса Ткаат Снопови Уво до Уво Чипка Фронтален со Снопови Никој Remy RXY Вода Бран 3 Снопови со Затворање Фронтален Бразилецот Човечка Коса Ткаат Снопови Уво до Уво Чипка Фронтален со Снопови Никој Remy RXY Вода Бран 3 Снопови со Затворање Фронтален Бразилецот Човековите Косата Ткаат Снопови Уво до Уво Чипка Фронтален со Снопови Никој Remy hidewords_End
Products_Details_Begin Двојно Машина Weft, Кои ја зајакнуваат за да се Избегне Пролевање Проблем, Тесни и Уредни 100% Вистински Човечка Коса, Без Animial или Синтетички Влакна Микс, Мека, Минатата 6-12 Месеци Целосна Должина и Тежина, Иста Боја, Здрава и Набивање на Дното, Не се Исуши и да ги Делат Завршува Колекција Евтини Коса RXY Коса Скапи Коса Живот 2-4 месеци со соодветна грижа 10-12 месеци со соодветна грижа 15-18 месеци со соодветна грижа Цена Опсег (18 18 18 clousre 16) 18"цена 90$,векот на траење 4 месец,тоа чини 22.продавачот Плати Врати Цена : Брод Погрешен Тип /Квалитет Проблем/Не Како Цел
Customer_Shows_End
Why_Choose_Us_Begin Бесплатен превозот во Северна Америка и Европа, општо земено, ние се стави ниска цена на фактурата за да се избегне царина.
верзија=1.6$ месечно
(RXY Коса е најекономичната коса) 18"цена 220$,животниот век 18 месец,тоа го чини 13$ месечна Косата мека Текстура мека,жив и светла мека,жив и светла Restyle да да Да RXY Вода Бран 3 Снопови со Затворање Фронтален Бразилецот Човечка Коса Ткаат Снопови Уво до Уво Чипка Фронтален со Снопови Никој Remy Нашата коса е Заверена Од Кина Националните Коса Производи Квалитет на Надзор И Инспекција Центар
Spring_Sale_End
Customer_Shows_Begin 100% Пари гаранција за враќање на секој објект.

Клучни карактеристики

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 10 10 10 & Closure10, 12 12 12 & Closure10, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20, 24 26 28 & Closure20, 24 24 24 & Closure20, 26 26 26 & Closure20, 28 28 28 & Closure20, 12 12 14 & Closure10, 14 14 16 & Closure12, 16 16 18 & Closure14, 18 18 20 & Closure16, 20 20 22 & Closure18, 22 22 24 & Closure18, 24 24 26 & Closure20, 26 26 28 & Closure20
боја:
Природна Боја
Дел Дизајн:
Бесплатни Дел
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Текстура:
Водениот бран
Погоден Умирање Бои:
Потемна Боја Само
Хемиска Обработка:
Permed
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Може Да Се Permed:
Yes
Бренд Име:
RXY
Број На Модел На:
RXY-Водениот Бран 13*4 чипка фронтален со снопови-001

Слични производи во категоријата