• Неодамнешно
  • -51 %
Shuangya Коса 4Pcs/многу Перуанскиот Права Коса Човечка Коса на Снопови Со Затворање на Free/Средниот Дел 3 Снопови Со Затворање Не Remy

Shuangya Коса 4Pcs/многу Перуанскиот Права Коса Човечка Коса на Снопови Со Затворање на Free/Средниот Дел 3 Снопови Со Затворање

DEN 2646.00
DEN 5400.00

Количината на стоката
Това е достапна


Shuangya Коса 4 Pcs/многу Перуанскиот Права Коса Човечка Коса на Снопови Со Затворање на Free/Средниот Дел 3 Снопови Со Затворање Не Remy
Губење на информации : 1.Бренд Име : Shuangya Коса 2.Косата Weft :
130% Судбина Swice Чипка Затворање Со Двојно Машина Weft Коса Снопови, Перуанскиот Богородица Коса Перуанскиот Права Коса, Со Затворање , Перуанскиот Права Коса Чипка Директно Затворање Со Снопови , 3 Снопови Со Затворање , 4*4 Швајцарската Чипка Затворање, Средни Браун 3.Губење На Текстурата: Перуанскиот Директно Човечка Коса На Снопови Со Затворање , Чипка Директно Затворање Со Снопови 4.Боја на коса : Природни Црна Боја, 1 B#, Може да Се Бојадиса и Избелени многу добро 5.Коса Должина :
10-28 Inch Во Акции на Располагање, Затворање Должина : 10-20 Inch, Човечка Коса на Снопови Со Чипка Затворање , Перуанскиот Права Коса, Со Затворање , Бразилецот Директно Човечка Коса на Снопови Со Затворање , 3 Снопови Со Чипка Фронтален , 3 Снопови Со Затворање 6.Губење на Тежината : 95-100 G/Пакетот(Околу 1-2 МЛ/Парче) 7.Материјал : 100% Необработени Перуанскиот Права Коса, Ткаат Снопови , Вистинска Човечка Коса Без Хемиски Обработени 8.Живот Време : Тоа Може да Трае повеќе од 8 Месеци Со Соодветна Грижа , го Продаде 100% Човечка Коса 9.Време на испорака : Изразат Испорака од Страна на Fedex/DHL во Рок од 2 до 5 Ден 10.Може да Се Permed : да, Тоа Може Да Биде Permed, Завиткан и Restyled како Сакате
Исклучителна Транспарентен Пакет, Може Да Го Прилагодите Labels

Клучни карактеристики

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10
боја:
Природна Боја
Дел Дизајн:
Средниот Дел, Слободни Дел
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Текстура:
Директно
Човечка Коса Тип:
Перуанскиот Коса
Бренд Име:
shuangya коса
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Хемиска Обработка:
Исправи
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:
>=15%
Најдолг Коса Дел:

Слични производи во категоријата